Зловживання в «зеленій енергетиці» на Херсонщині стають причиною ДТП

Початок будівництва Сиваської ВЕС мешканці Чаплинського району  сприйняли як щось велике та прогресивне, але з часом ейфорія від «зеленої енергетики» минула, залишились лише негативні наслідки у вигляді потрощеної інфраструктури.

Вже котрий рік поспіль будівельники «Сивашенергопрому» (та їх підрядники – «PowerChina», «Holleman», РБУ-1 та інші) під брендом «зеленої енергетики», посилаючись на міжнародні договори/інвестиції ведуть себе як справжнісінькі колонізатори-завойовники епохи великих географічних відкриттів. Добробут та взагалі життя місцевого населення їх не обходить.

За отриманою інсайдерською інформацією для проходження колон спецтранспорту із представниками влади навіть не погоджено жоден маршрут! Горе-забудовники, прикриваючись проблисковими маячками, продовжують руйнувати шляхи, дамби та мости, які належать державі та просто не розраховані на важковагових «мастодонтів»!

На сьогодні, через потрощений асфальт,вже відбулося кілька ДТП на вказаних ділянках доріг. Потрапляючи у «кратери», перекидаються та вилітають у кювет навіть вантажівки! Поки-що на щастя без жертв… Поки-що!!!

Від читача

Будь першим, хто прокоментує новину "Зловживання в «зеленій енергетиці» на Херсонщині стають причиною ДТП"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*