Завдяки програмі «Доступні кредити» в Україні повинно з’явитися майже 90 тисяч робочих місць

Урядова програма «Доступні кредити 5-7-9%», яка запрацювала в Україні з початку лютого, допоможе створити майже 90 тисяч робочих місць.

Про це повідомив  заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Дмитро Романович в ефірі телеканалу «Україна 24».

Відповідаючи на запитання ведучого про те, чи вистачить всім охочим отримати кредит вже виділених для цього 2 млрд гривень, Романович відповів, що вже виділені кошти будуть направлені не на кредитування як таке, а на погашення відсоткової ставки, і 2 млрд гривень для цього цілком вистачить. Кредитувати ж підприємців банки будуть за власні кошти.

Також Романович повідомив, що, за розрахунками Мінекономіки, банки зможуть надати близько 50 тисяч кредитів за цією програмою на загальну суму в майже 30 млрд гривень. Це в свою чергу допоможе створити в Україні близько 90 тисяч робочих місць.    

Дмитро Романович. Фото CDDRL

“Є очікування, що ця програма зможе надати приблизно 50 тис. кредитів, і це створить прямо чи опосередковано до 90 тис. робочих місць. Проте, треба дивитися на практику. Практика має показати, які саме підприємці приходять, наскільки вони підготовлені, які в них запити, це 100 тис. гривень чи півтора мільйони гривень” – зазначив він.  

Будь першим, хто прокоментує новину "Завдяки програмі «Доступні кредити» в Україні повинно з’явитися майже 90 тисяч робочих місць"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*