В Україну не пустили трьох пропагандистів із Росії (відео)

Прикордонники не пустили в Україну трьох російських пропагандистів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Як йдеться у повідомленні, росіяни прилетіли з Мінська для того, щоб читати тренінги та лекції, як маніпулювати людьми в ЗМІ та соцмережах.

Прикордонники не називають прізвища, однак, як повідомляє Українська правда, йдеться про фахівця в питаннях інформаційної та кібервійни Дмитра Сидоріна (співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську думу).

“Читав лекції в окупованому Криму в так званому в молодіжно-патріотичному таборі “Донузлав-2015”. Тоді організатори – всеросійська організація “Боевое братство”,  високо оцінили роботу тренера та нагородили його медаллю  “Участник шествия “Бессмертный полк” – повідомляє ДПСУ.

Крім того, рейсом з Мінська читати лекції про просування контенту у соціальних мережах прилетів “СММ-тренер” Андрій Фрольченков, який теж незаконно відвідував окупований Крим.

Окрім двох чоловіків-пропагандистів у Жулянах завернули і редакторку служби контенту забороненого в Україні інтернет-ресурсу – найбільшого російського пошукача “Яндекс” Катерину Дементьєву.

В Україну вони їхали на запрошення “Школи підприємництва та комунікацій”, яка організовує “курс журналістики та PR”.

Росіянам відмовлено в перетині кордону та заборонено в’їзд в Україну на 3 роки.

Джерело – Українська правда

Будь першим, хто прокоментує новину "В Україну не пустили трьох пропагандистів із Росії (відео)"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*