В Україні розпочали масові перевірки шкіл

В Україні розпочали масові перевірки шкіл. Їх проводять у рамках проєкту удосконалення системи харчування, який ініціювала дружина президента Олена Зеленська. Всього планують відвідати 500 шкіл у різних областях.

Уже створили робочу групу, яка визначила критерії та пріоритетні питання для проведення комісійного обстеження. Туди входять представники міністерства освіти і науки, а також міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України разом з Держпродспоживслужбою, повідомляють на сайті президента України.

“Під час обстежень перевірять технічний стан та оснащення шкільних харчоблоків, рецептуру, за якою готують дітям. Також меню, його калорійність та різноманітність, доступ до питної води і її якість, систему контролю якості та безпечності продуктів та умови їхнього зберігання, загальний санітарно-гігієнічний стан”, – йдеться в повідомленні.

До 28 лютого цього року проведуть аналіз та підготують звіт, щодо поточного стану системи шкільного харчування. Після цього напрацьовуватимуть шляхи її вдосконалення.

Будь першим, хто прокоментує новину "В Україні розпочали масові перевірки шкіл"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*