Сергій Хлань став «юним» блогером?

В останні дні колишній депутат Верховної ради України Хлань Сергій Володимирович сам на себе несхожий. Раніше, він був повним «нулем» в інформаційному плані, а тепер, що записався у «юні» блогери?

Звинувачуючи, абсолютно безпідставно, правоохоронні органи нібито в тому, що вони втручаються в роботу сільгоспвиробників, Хлань повинен починали з себе и пригадати свої минулі гріхи. 

Нагадаємо, що Сергій Хлань, будучи народним депутатом, спромігся створити декілька сільгосппідприємств (ПП «Терра Інвест Трейд», ПСП «Деметра», ПП «Златодар» та ПП «Деметра Трейд»), які зареєстрували на підконтрольних йому осіб. Лише ці сільгосппідприємства  отримували право використовувати землі Коробківського державного агротехнічного коледжу, Новокаховського аграрного коледжу та Красноперекопського  училища.

За пильним контролем Хланя, лише його сільгосппідприємства отримали право використовувати земельні ділянки Каховського міжрайонного управління водного господарства та Управління Головного Каховського магістрального каналу. Лише цим підприємствам Хланя було дозволено отримувати надприбутки, обробляючи вищевказані ДЕРЖАВНІ ЗЕМЛІ без укладання договорів оренди та не сплачуючи податків (в т.ч. військовий збір) на рівні з усіма сільгоспвиробниками. 

Крім цього, лише підконтрольним підприємствам Сергія Хланя було дозволено поливати на «халявних» («хланевських») землях за рахунок інших сільгоспвиробників. 

Поливати брудом правоохоронні органи це вже стало звичною лінією поведінки колишнього можновладця. Може нарешті Сергій Хлань набереться сміливості дати справедливу правову оцінку своїм вчинкам співробітникам Прокуратури, Поліції та СБУ? На відміну від таких «чесних можновладців», правоохоронні органи виконують свій службовий обов’язок, а не дерибанять і крадуть все, що погано лежить.    

За матеріалами читачів.

Будь першим, хто прокоментує новину "Сергій Хлань став «юним» блогером?"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*