Півострів-полігон: РФ знову провела в окупованому Криму військові навчання

Міністерство оборони Російської Федерації в черговий раз провело військові навчання в окупованому Росією Криму. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Цього разу військові сили РФ вчилися шукати підводні човни ймовірного противника за допомогою вертольотів Ка-27М, які є частиною морської авіації Чорноморського флоту, що базується на території тимчасово окупованого Росією українського Криму.

Варто відзначити, що військові навчання в Криму проводяться  чи не щомісяця: минулого разу вони проводилися наприкінці січня. На них навіть прибув президент країни-агресора Володимир Путін, який був присутній на запуску потенційно ядерних крилатих ракет «Калібр» і гіперзвукових ракет «Кинджал».

Наявність на півострові потенційно ядерної зброї може свідчити про те, що і ядерна зброю в Криму також є. Про це, до речі, вже не перший рік повідомляють іноземні військові експерти, однак Росія подібні звинувачення відкидає.

Та й як інакше? Адже визнати, що в Криму дійсно є ядерна зброя, означає зізнатися, що керівництво РФ порушило міжнародне право, і замість обіцяного кримчанам в 2014 році «процвітання на Батьківщині» перетворило окупований півострів у військову базу, випробувальний полігон.

І саме цей полігон може стати першою мішенню під час майбутньої умовної війні між РФ і країнами Заходу, що змушує Москву посилено зміцнювати півострів і постійно проводити на його території військові навчання, демонструючи, тим самим, свою силу і військову міць європейським державам.

Адже якщо обговорювати повернення туристичного або аграрного Криму Україні Європа ще може, то ось вимагати повернути Україні півострів, перетворений Росією в власну військову базу, з мілітаризованих налаштованим населенням, Захід не буде. Втім, на це сподівається офіційна Москва.

Тільки ось Захід все частіше починає обговорювати демографічну кризу і екологічну катастрофу в Криму, порушення прав людини і тотальну мілітаризацію населення, яке вже шостий рік готують до війни.

Що вийде з цього обговорення? Побачимо в майбутньому. Тільки ось нагадаємо керівництву РФ, що перед розпадом Югославії, західні країни теж обговорювали проблеми в зайнятих югославською армією регіонах.

Будь першим, хто прокоментує новину "Півострів-полігон: РФ знову провела в окупованому Криму військові навчання"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*