Перекрили дорогу і палять шини: на Полтавщині досі протестують проти завезення евакуйованих з Китаю людей

Мешканці селища міського типу Нові Санжари у Полтавській області досі протестують проти завезення до них евакуйованих із Китаю людей.

Протестувальники перекрили дорогу міжрегіонального значення і підпалили шини, а також вступили у сутички з поліцейськими. Про це повідомив речник ГУ НП в Полтавській області Юрій Сулаєв.

“Ситуація на разі контролюється працівниками поліції. Мешканці Нових Санжар практично цілу ніч блокували проїжджу частину населеного пункту.

Вранці, коли працівники поліції попросили розблокувати дорогу, частина громадян проявили певну агресивність і відмовилися виконувати законні вимоги поліцейських і вступили навіть у сутичку з поліцейськими.

Через це понад 10 найбільш активних осіб було вилучено з натовпу, з ними проведена відповідна профілактична робота. Вони всі ідентифіковані. Людей попередили, що у разі порушення закону вони будуть відповідати відповідно до закону.

Проте на даний момент люди не розходяться, продовжується акція протесту. Правоохоронці намагаються роз’яснити людям вимоги законодавства, також із людьми спілкуються органи місцевого самоврядування”.

Відео, на якому поліція затримує протестувальників, було оприлюднене у Фейсбуці.

Також стало відомо, що на місце події прибули підкріплення правоохоронців та військова техніка.

Будь першим, хто прокоментує новину "Перекрили дорогу і палять шини: на Полтавщині досі протестують проти завезення евакуйованих з Китаю людей"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*