На Полтавщині протестують проти розміщення евакуйованих з Уханя українців

20 лютого, близько 7:00, в селищі Нові Санжари на Полтавщині під час акції протесту виникли сутички, повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції Полтавщини.

“Група місцевих мешканців під час проведення акції заблокувала дорогу міжрегіонального значення. При спробі поліцейських розблокувати проїжджу частину, деякі учасники акції чинили опір, виникла короткострокова сутичка. Для припинення правопорушення працівники поліції встановили більше 10 найбільш агресивно налаштованих людей, роз’яснили їм юридичні наслідки вчинення протиправних дій та провели превентивні бесіди”, – йдеться в повідомленні.

Сутечка протестувальників з поліцією на Полтавщині

Мітинг на Полтавщині розпочався після того, як в соцмережах з’явилася інформація що у медичному центрі “Нові Санжари” 20 лютого хочуть заселити в санаторій евакуйованих з Китаю українців.

Як виявилося пізніше, евакуйованих дійсно поселять на території цього центру. Про це повідомила прес-служба МВС України.

«Спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції їх буде доправлено на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавської області.

Протягом 14 днів там вони перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки» – йдеться у повідомленні.

Також в МВС зазначили, що будь-які протиправні спроби розмістити евакуйованих осіб на цьому об’єкті або ж намагання порушити режим їхньої обсервації будуть припинятися представниками Національної поліції та Нацгвардії України відповідно з чинним законодавством.  

Будь першим, хто прокоментує новину "На Полтавщині протестують проти розміщення евакуйованих з Уханя українців"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*