На Херсонщині виявили рекордну «плантацію» конопель

Неподалік міста Олешки співробітники місцевої СБУ виявили одну з найбільших за останні роки плантацій конопель в області (саме відомство наразі цю інформацію не підтверджує).

Добре замаскований «врожай» у 2500 тисячі кущів наркомісної рослини виявили оперативники у плавнях на території одного з товариств мисливців та рибалок.

З огляду на добре доглянуту плантацію конопель, її «господарі» мали на меті добре підзаробити. Облаштована система поливу, підживлення мінеральними добривами, підігрів сонячними батареями – все для того, аби «врожай» був якісним.

З’ясувалося, що власники посівів чергували біля на плантації день і ніч. По черзі збирали дозрілий врожай, пакували і готували до продажу. За неперевіреною інформацію наркодилери переправляли наркотики на тимчасово окуповані території східної України.

Якщо підрахувати, то ціна готового наркотику з цього незаконного посіву на чорному ринку може перевищувати 2 мільйони доларів США.

Двох причетних осіб було затримано за незаконне вирощування наркотичних засобів, їм загрожує в’язниця на строк від трьох до семи років.

Будь першим, хто прокоментує новину "На Херсонщині виявили рекордну «плантацію» конопель"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*