Головні події тижня: звіт Кабміну, річниця розстрілів на Майдані та спільне патрулювання Донбасу

Звіт уряду у Верховній Раді

Депутати Верховної Ради України заслухали звіт Кабінету міністрів про 5 перших місяців роботи у новому складі. Презентував звіт Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Особливу увагу під час свого виступу він звертав на важливість закордонних інвестицій для  української економіки, необхідність надавати низьковідсоткові кредити для населення на відкриття власної справи. Окремо український Прем’єр прокоментував успіхи Кабміну у боротьбі з корупцією.

 Після виступу Гончарука народні депутати почали критикувати діяльність його Кабміну. Особливо це стосувалося економічної політики уряду: економічна ситуація в Україні почала погіршуватися, а Кабінет Міністрів так і не запропонувало дієвих механізмів зупинки цього процесу. Депутати назвали і звіт, і діяльність уряду Гончарука «загальною роботою, в якій немає майже ніякої конретики»

Провокатор із Нових Санжар виявився дезертиром

Агресивний чоловік, який 20 лютого погрожував працівникам поліції та посилав їх воювати на Донбас в грубій формі, виявився дезертиром.

Чоловік прийшов на протест у нетверезому стані і називав себе «ветераном», погрожуючи працівникам поліції. У соцмережах чоловіка одразу назвали провокатором та хамом.

Згодом, у мережі з’явилося відео на якому чоловік розкаявся у своєму вчинку та розповів, що він був засуджений за дезертирство. Також винуватець вибачився перед поліцейськими.

В Україні відзначили шосту річницю розстрілів на Майдані

20 лютого в Україні відзначали День пам’яті Героїв Небесної Сотні. На вулицю Інститутську, де у 2014 році загинуло найбільше людей, приносили квіти та банери.

О другій половині дня у різних куточках Києва розпочалися акції пам’яті, а ввечері активісти Євромайдану, рідні загиблих майданівців, ветерани українсько-російської війни, громадські діячі та просто небайдужі пройшлися Маршем Гідності, який розпочався з вулиці Грушевського, а закінчився під будівлею Офісу Президента України. Тут люди вимагали від Володимира Зеленського покарати винних у розстрілах людей.

Мова йде про розстріли активістів Євромайдану, яких згодом назвуть Героями Небесної Сотні, у лютому 2014 року.

Новий план з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

Володимир Зеленський під час свого виступу на конференції з безпеки у Мюнхені представив новий план з мирного врегулювання україно-російського конфлікту на Донбасі.

Мова йде про запровадження т.з. патрулів, до складу яких увійдуть українській військові, представники ОБСЄ та «представники окупованих територій». Ці патрулі повинні будуть взяти під контроль лінію розмежування та слідкувати за дотриманням Мінських угод.

Представники Росії вже позитивно відреагували на подібну ідею, однак з українського боку вона викликала занепокоєння, оскільки Президент не уточнював, хто конкретно буде представляти окуповані території.

Будь першим, хто прокоментує новину "Головні події тижня: звіт Кабміну, річниця розстрілів на Майдані та спільне патрулювання Донбасу"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*