Бути чи не бути: Верховна Рада сьогодні розглядатиме законопроєкт про ринок землі

18 лютого Верховна Рада України збереться на засідання, головним питанням якого стане продовження розгляду поправок до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». На другому читанні цього документа депутати зупинилися 7 лютого.

Як йдеться у порядку денному пленарного засідання 18 лютого, для включення на розгляд пропонується законопроєкт про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях, а також друге читання змін до закону про запобігання корупції.

Нагадаємо, 13 листопада 2019 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким пропонується запровадити ринок землі в Україні з 1 жовтня 2020 року. До проєкту закону було подано понад 4 тисяч поправок. Раніше в аграрному комітеті Ради ці поправки назвали «законодавчим спамом».

Будь першим, хто прокоментує новину "Бути чи не бути: Верховна Рада сьогодні розглядатиме законопроєкт про ринок землі"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*