Бойові частини ЗСУ перейшли на нову систему харчування

З перших днів березня усі частини Збройних сил України, які виконують бойові завдання в зоні проведення ООС, перейшли на нову систему харчування за оновленим каталогом продуктів.

В оновленому меню відтепер є більш ніж 400 найменувань продуктів, які можуть використовуватися для складання щоденного раціону військових.

Про це повідомляє сайт Міноборони.

Так, один добовий комплект онолвеного харчування відтепер коштуватиме від 67 до 74 гривень. Цю суму було визначено під час тендерів.

Відзначимо, що тепер у військовослужбовців з’явилася можливість обирати собі обіди, сніданки та вечері на власний смак і за сезоном.

“Реформування застарілої системи харчування створило широкі можливості у забезпеченні щоденного меню військовослужбовців продуктами, звичайними у цивільному житті, але раніше недоступними людям у військовій формі. ”, – додали у Міноборони.

Також у міністерстві додають, що це лише перший крок. Адже вони проводитимуть регулярний моніторинг, за результатами якого буде проаналізовано ставлення військовиків до змін.

І, якщо все буде добре, то невдовзі вони розпочнуть експеримент із невеликими військовими гарнізонами, які не беруть безпосередньої участі в операції ООС, для приведення якості їхнього харчування до рівня бойових підрозділів.

Будь першим, хто прокоментує новину "Бойові частини ЗСУ перейшли на нову систему харчування"

Залишити коментар...

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*