Українські патріоти передали послання проросійським політикам

“Нами, патріотами України постійно фіксуються факти щодо проведення Російською Федерацією з території окупованого Криму дій, спрямованих на дестабілізацію соціально-економічної та політичної обстановки в України.


При цьому, спецслужби країни – агресора намагаються створити лобістські та інформаторські позицій у середовищі посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування з метою вирішення геополітичних завдань в інтересах РФ і створити умови щодо відмови України від проєвропейського курсу.


Поряд з цим, посадові особи органів державної влади та депутатського корпусу, не зважаючи на військову агресію РФ проти України, продовжують відвідувати окуповані території (у деяких випадках здійснюють підприємницьку діяльність на ТОТ по російському законодавству, сплачувати податки до бюджету РФ, частина з яких спрямовується на агресію проти України).


У той же час, патріотично-налаштованими українцями здобута інформація, що під час відвідування представниками органів державної влади та управління ТОТ спецслужбами країни – агресора стосовно них створюються відповідні «штучні умови» (психологічний тиск, погрози здоров’ю та життю держслужбовця та його родичам, початок кримінального переслідування за нібито вчинення протиправних дій тощо) для їх подальшого залучення до проведення протиправної діяльності на шкоду національним інтересам нашої держави.


Таким чином, посадові особи органів влади та управління перетинаючи межу з ТОТ АР Крим свідомо створюють передумови до їх можливого втягування у протиправну діяльність представниками спецслужб РФ і дискредитують органи державної влади (фінансують окупаційні війська у ході придбання товарів та послуг, створюють негативний імідж державного службовця перед громадськістю у зв’язку з відвідуванням анексованої території, потрапляють у штучні компрометуючі ситуації, що не виключає факту залучення до співробітництва з правоохоронними органами РФ та подальшого використання для здійснення діяльності на шкоду Україні).


У свою чергу, держслужбовці повинні розуміти, що відповідальність за вчинення протиправних дій на шкоду інтересам нашої держави існує та рано чи пізно неодмінно настане (ст. 111 КК України «Державна зрада»).

Іншим негативним аспектом діяльності окупаційної влади Криму є примушення місцевих мешканців та посадовців органів державної влади, що відвідують ТОТ до отримання громадянства РФ (подвійне громадянство України та РФ). Вказані дії призводять до системного та цілеспрямованого нарощування «російських громадян» на території України з метою створення в подальшому умов для їх «захисту від української хунти», у т.ч. з залученням регулярних військ країни – агресора.


Підсумовуючи вищевикладене патріоти України не повинні ігнорувати вказані загрози національній безпеці та інформувати органи СБ України про виявлення подібних фактів і суспільно засуджувати вказані дії з метою недопушення потрапляння на територію нашої держави «Русского мира» та блокування з боку РФ проєвропейського розвитку України.
Слава Україні!

Разом поборемо і переможемо! Не дамо ворогу захопити територію нашої держави та відібрати європейське майбутнє у наших дітей!”

Це звернення було отримане нашою редакцією від українських патріотів, які вивчають діяльність політиків. 

Будь першим, хто прокоментує новину "Українські патріоти передали послання проросійським політикам"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*