У Херсоні пройшов флешмоб на підтримку  Олега Сенцова та інших бранців Кремля

Висловити свою думку вийшли журналісти, студенти та представники громадськості.

“Очевидно щось не так в стратегії і тактиці боротьби за визволення Сенцова  та визволення всіх політичних в’язнів, які перебувають в російських таборах”, – стверджує голова Спілки журналістів України в Херсонській області Валерій Долина.

За його словами, треба змінювати підходи боротьби і на рівні держави, і на рівні всіляких міжнародних інстанцій.

До того ж, виступаючі наголосили, що список в’язнів щотижня доповнюється через переслідування ФСБ кримських татар в окупованому Криму.

Так, головний редактор кримськотатарського радіо “Куреш” Рустам Авдєєв упевнений: кожен із нас може зробити свій вклад у повернення бранців Кремля до своїх матерів, дружин, дітей. Це залежить від нашої з вами активності та цілеспрямованості.

Справа Сенцова і Кольченка

Олег Сенцов – український режисер, який із 2014 року перебуває у російському полоні. Разом із Олександром Кольченком його затримали представники спецслужб РФ у Криму та звинуватили в організації терактів на півострові.

У серпні 2015 року Сенцова засудили до 20 років колонії суворого режиму, а Кольченка до 10-ти. Обох звинуватили в тероризмі. В’язні свою провину не визнали.

Українські та міжнародні правозахисники впевнені: справа проти Сенцова й Кольченка сфабрикована. РФ відкидає ці звинувачення, боротьба за свободу політв’язнів триває.

На підтримку Сенцова в Україні увесь цей час відбуваються акції. 22 травня, зокрема, правозахисники і митці пікетували Адміністрацію президента з вимогою вжити заходів для його звільнення і прозоро звітувати про роботу щодо звільнення політв’язнів.

Джерело

 

Будь першим, хто прокоментує новину "У Херсоні пройшов флешмоб на підтримку  Олега Сенцова та інших бранців Кремля"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*