Сила та мужність наших воїнів- зброя України

Навряд десь в інших країнах є такі чисті заливи, як на Херсонщині, мальовничі бархани Олешок, різноманітна флора і фауна Асканії-Нова.

Та найбільшим багатством України є її народ, який споконвіків славився своєю стійкістю та мужністю. Саме тому в надтяжкому 2014-му році ми змогли дати гідну відсіч російському ворогу, який зненацька напав на нашу землю.

Наша країна довела, що її головною зброєю є військовослужбовці – офіцери та солдати, а не зенітно-ракетні комплекси чи танки!

Наші воїни з Херсонщини були першими, хто став на захист своєї країни, незважаючи на тяжкі випробування. Спочатку не всі усвідомлювали серйозність ситуації, але після жахливих дій «старшого брата» на Донбасі, ілюзій не залишилося вже ні в кого. Тоді кожен військовий усвідомив, яка небезпека його очікує. Саме мужні прості солдати найбільш завзято сьогодні обороняють Україну, яка рухається до Європейського майбутнього.

Війна з РФ не тільки зміцнила наш бойовий дух, але й відкрила цілі, які ми поступово реалізовуємо: підвищення рівня кадрового забезпечення Збройних сил, повне переозброєння військової техніки. В цьому напрямку пройдено неабиякий шлях. Держава довела, що спроможна та гідна стати країною-членом НАТО.

Сьогодні військові все більше прагнуть оволодіти навиками та стати професіоналами своєї справи. Наприклад, зведена ротно-тактична група 25 окремої повітряно-десантної бригади гідно відсоювала офіцерську честь та мужність на міжнародних навчаннях SabreGuardian – 2019 у Румунії. Мета навчань поляла у досягненні згуртованості, єдності та солідарності партнерів союзних держав.

Українським військовим за честь бути на рівні з 14-ма країнами-партнерами. Такі навчання додають бойового досвіду армії, загартовують офіцерський дух та вдосконалюють їх навички ведення бойових дій.

УКРІЇНСЬКА АРМІЯ МІЦНІШАЄ КОЖНОГО ДНЯ і це очевидно!

Будь першим, хто прокоментує новину "Сила та мужність наших воїнів- зброя України"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*