Пригоди на квадроциклах у пустелі Херсонщини: довелося викликати ДСНС

У піщаних дюнах біля селища Нова Маячка Олешківського району Херсонщини двоє екстремалів невдало покаталися на квадроциклі.
Один із квадроциклстів зірвався із бархану і покотився вниз, при цьому ого накрило транспортним засобом. Результат екстремальних перегонів- забій хребта та грудної клітки.

Щоб доправити чоловіка до лікарні довелося викликати рятувальників.

Однак і з цим не все було благополучно: друг постраждалого уявлення не мав про точні координати. Тож аби рятувальники як можна швидше знайшли друзів – «акробатів», з ними на пошуку відправився працівник Національного природного парку« Олешківські піски», який добре знав місцевість.

Однак рельєф на тій ділянці пустелі виявився настільки складний, що його не міг подолати навіть автомобіль підвищеної прохідності ЗІЛ-131, – розповідає начальник Олешківського райвідділу ГС НС, підполковник Сергій Іванча.

« Наші бійці поклали потерпілого на носилки, і несли його по дюнах в спеку близько шести кілометрів. Потім перевантажили на ЗІЛ-131, і доставили до чекала на трасі машині «швидкої допомоги».

Зараз квадроцикліст- екстремал знаходиться у травматологічному відділенні районної лікарні, і його життю ніщо не загрожує.

Джерело

Будь першим, хто прокоментує новину "Пригоди на квадроциклах у пустелі Херсонщини: довелося викликати ДСНС"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*