Порошенко доручив узаконити військове вітання “Слава Україні!”.

За словами міністра оборони Степана Полторака, відповідний законопроект уже практично готовий.

Президент України Петро Порошенко доручив розробити законопроект, який передбачатиме заміну застарілого радянського військового вітання в Збройних силах України “Здрастуйте, товариші!” та “Бажаємо (бажаю) здоров’я!” на “Слава Україні!” та “Героям слава!”. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак у коментарі Укрінформу.

“Президент України доручив підготувати зміни до закону України, яким затверджуються військові статути, тому що це визначається у військових статутах, як треба вітатися. Такі пропозиції готуються, і сподіваюся, що після виходу з канікул народні депутати приймуть це в цілому”, – сказав керівник МОУ.

При цьому Полторак назвав раніше зареєстрований законопроект з цього приводу “сирим”.

За його словами, новий законопроект уже практично готовий. Суб’єктом законодавчої ініціативи буде Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних сил.

Міністр також підтвердив, що під час військового параду в День Незалежності у Києві 24 серпня як військове вітання використовуватиметься “Слава Україні!” та “Героям слава!”: “Під час проведення параду ми якраз покажемо, що це більш українське, більш наше”.

 

Будь першим, хто прокоментує новину "Порошенко доручив узаконити військове вітання “Слава Україні!”."

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*