Планові відключення світла на Херсонщині

Список вулиць та населених пунктів Херсонщини, в яких сьогодні очікуються планові відключення світла.

Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП – 21 Л – 2 Олександрівка]: Воровського*Соборна* д.46А, Південна*ЦеткінаК* д.15 – 24, 26 – 28, Горького д.47, Спортивний, Шкільна д.28, 30 – 33, 34 – 71А технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ капітальний ремонт обладнання . с.Тар
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП – 21 Л – 3 Олександрівка]: Маяковського д.59, 61, 63, Зелений, Південна*ЦеткінаК* д.1 – 14, Успішна*Дзержинського* д.2 – 4, 6 – 7, Горького д.18, 22 – 29, 32 – 45, Виноградна*ЛібкнехтаК* технічне обслуговування 08.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Ѱрівка, Новоукраїнка *1832* 07.30 – 16.30 – повністю капітальний ремонт обладнання
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП – 28 Л – 1]: Винрозсадник, Костогризівська, Груднева, Центральна, Олешківська, Молдавська, Травнева, Кар’ерна приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП – 410 Л – 1, Л – 2, Л – 3]: Польова, Робоча, В.Садова, Польовий, Лісна приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП – 41 Л – 1]: Бойко, Підлісна РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Саги [ТП – 684 Л – 1]: Лісна, Шляхова, Соснова, Козацький Шлях, Вишневий РМ 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП – 813 Л – 1]: Лазурний, Гордієнка, Чорноморська, Запорізька, Східний, Майская, Олешківська, Квіткова, Арктична, Перемоги, Фабрична приєднання 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Олешки [ТП – 882 Л – 1, Л – 2]: Матросова, Велика Садова, Овочевий, Софіївська, Луки Балашова, Василя Симоненка, Миколаївський приєднання 08.00-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Володимирівка [КТП – 65]: Шкільна *Леніна*, Лозова *Лазо С* технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Лиманське [КТП – 666]: Суворова технічне обслуговування 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Михайлівка [ТП – 586 Л – 1]: Шульги д.108, Урожайна д.77 – 111 Капітальний ремонтВЛ 07.30-16.30
Скадовський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [ЗТП – 437]: Квіткова технічне обслуговування ВЛ 07.30-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Мирне [ТП – 492 Л – 1]: Благодатна, Миру кр 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Козацьке [КТП – 53 Берислав]: Шевченка д.18, 94 – 199, Чкалова д.5 – 6 Р.М. 09.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ с. Агаймани [КТП – 192]: Південна ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Федорівка [КТП – 197]: Кірова, Маяковського ТО 13.00-16.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Агаймани[КТП – 192]: Південна, Чкалова ТО 08.00-12.00
Іванівський РЕЗ і ЕМ Широка долина [ТП – 367 Л – 1Л – 2]: Куйбишева, Садова ТО 08.00-16.00
Херсонське МВЕ Антонівка [ТП – 204 Л – 2]: Квіткова*Фурманова* д.1 – 6, 8 – 10А, 45, Торпедний, Кутузова д.1 – 25, 27 – 63, Лугова д.39 – 55 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Білозерка [504]: КІРОВСКИЙ БУГОР д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Зеленівка [ТП – 785 Л – 5]: СковородиГ*Свердлова* д.21, 10, Овочева д.2 – 15, 18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Богданівка [ТП – 846 Л – 2]: Толстого Льва, Радянська д.62, 64, 66, 68, 70 – 72, 74 – 115, Садовий д.1 КР 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Степанівка [ЗТП – 825 1Т]: Христича д.6 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Знам’янка [504]: Незалежна, не визначено, Східна, Незалежності КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ЗТП – 225 Берислав]: Центральна д.164, 166 – 169, Кримська д.22 – 44, 46 – 48 Капітальний ремонт обладнання 10.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 318]: Суворова д.17 – 22, 28 – 30, Леніна д.28, 30, 32, Старообрядницька*Комсомольська* д.10 – 23, 25, Жовтневої революції *Рішельєвська* д.12, Йосипа Пачоського *Спартаківський* д.18, Успенський *Спартаківський* д.18 – 19, Театральна*Горького* д.11, 13, 19 – корп.прим.2, 22 – 24, 26, Торгова*Січня21* д.18 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Зорівка [504]: Східна, Українська, Пролетарська, Комунарів, Українська*Радянська*, Новоселів КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [КТП – 2 Берислав]: Кримська д.1 – 21, Смеричинського д.2 – 7, 8Б – 9, 36 – 37, 1 Травня д.141 – 166, 170, Франка д.1 – 9, 13, 15, Островського д.11 – 62, Олеся Гончара д.5 – 14А, Шкільна д.51 – 59, 77 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 516 1Т]: 200 – річчя Херсона д.41 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Мірошниківка [ТП – 859 Л – 3 Білозерка]: Центральна, МазепиГ д.1, Зелена д.20 – БН КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [ТП – 80 Л – 2 Берислав]: Різдвяна д.31 – 40А, ЯрославаМудрого д.20, 24, 30, 32, 34, 36, 40, 42 – 45, Херсонська д.155, 157, 159, Овражний д.1 – 7, Котляревського д.43, 45 ТО 09.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 516 2Т]: 49Гвардійської Херсонської дивізії д.15, 21, 200 – річчя Херсона д.41 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Музиківка [ТП – 859 Л – 3 Білозерка]: Набережна д.0 КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Веселе [ТП – 8 Л – 1, Л – 2 Берислав]: Польова д.2 – 3, Чайковського, Гаражна д.11, 23, Бульварна д.1, Каховська д.1 – 29, 31, 33 – 39, Козацький д.1 – 8, 13 – 15, Леніна д.1 – 1А, 2, 6, 13 – 22А, 24 – 26, 29, 33, 35, 37, 39, 41 – 43, 45, 47 – 55, 63, 2А, 3 – 5А, 7 – 12А, Видригана д.2 – 14, 16 ТО 09.00-15.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 823 1Т]: Лавреньова д.3 – 3А, БогунаІвана*Ілліча * д.74 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Надеждівка [504]: Миру, Вишнева, Степова, Молодіжна, Нова, Вінницька, Центральна, Набережна, Новоселів КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Качкарівка [ЗТП – 176 Берислав]: Садова д.43, 48 – 50, 52 – 54А, 56 – 58, 66, 68, 74, 106, 118, Придніпровська д.43 – 48, Покровська д.1 – 23, 26, Мороза д.60 – 62, 64 – 66, 83 – 91, 93 – 93А, 95 – 103, Миру д.85, 89, 91, 93, 95 – 97, 101, 110 – 123, 124, 128 – 130, 132, 134, 138 – 138Б, 140, 142, Гагаріна д.66, 68, 70, 74, 76 – 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 107 – 153 Приєднання 08.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 823 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.72, Лавреньова д.5 – 7А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Східне [603]: Чорновола, Миру, Ювілейна д.10 – 11, 13, Шкільна, ШевченкаТ.Г.*Радянська* д.4, 6 – 8, 12, 16 КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Берислав [1110]: Новий, Введенська д.77, 79, 81, 83 – 136, Миру, Лугова, Мисливський, ЛеонідаБикова, Молодіжна, Незалежності д.8, Некрасова д.15 – 23, Вишнева д.17, 19 – 24, Овражна д.11, 13 – 13А, 15 – 68, Овражний, Володимирська д.1 – 30, Гагаріна д.23 – 25, 27, 29, 34 – 90А, Павловського д.10, 12, 14, 16, 18 – 20, 22 – 24, 25А – 71, Польова, Радянська, Рибацький, Різдвяна*ЦеткінК* д.16 – 63, Садовий, Соловїна д.23 – 25, 34 – 38, Сонячний, Степова, Херсонська д.74, 80 – 82, 84, 86, 88, 90, 92 – 94, 96 – 110А, 112 – 286, Бериславська д.1, 3, 5, 7, 9, 13 – 13А, 15 – 15А, 17 – 17А, 21, 25, 27, 29, 31, 33, Центральна д.1 – 15, 304 – 306, 308, 310, 312, 314 – 314А, 318 – 318А, 320, 322, 324, 325А, 330 – 387, 391, 393, 395, 397 – 397А, 399, 401, 405, 409 – 411, 419, 421, 423, 427, 429, 431, 433, 435 – 551, Шкільний д.2 – 18, ЯрославаМудрого д.19, 20, 21 – 55, Гетьманська д.18 – 21, 26 – 30, Грушевського д.14, 16 – 28, 30 – 38, Заводська д.4 – 86, Мирний д.1 – 40, Затишна , Каховський д.14, 28, КостіГордієнка д.15, 18 – 66, Котляревського д.39 – 50 ввод в работу реклоузера 13.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 824 1Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.80 – 82А ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Черешеньки [504]: Польова, Центральна, Вінницький, Садова КР 07.30-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ НовийБерислав [1110]: повністю Плановые работы 13.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 824 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.78 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 825 1Т]: Людвіка Заменгофа*БлагоєваД* д.4Г – 4Є ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 825 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.86, 88, Людвіка Заменгофа*БлагоєваД* д.4 – 4Б ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 842 1Т]: Фонтанна д.122, Лавреньова д.2, Бурзи д.130 ТО 08.00-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЗТП – 842 2Т]: БогунаІвана*Ілліча * д.91 – 93, Комкова д.130Б – 132Б, Фонтанна д.30, 38, 78 – 118, Фінансистів д.2 – 2А, 9 – 15А, 17 – 19, 2715Б – 39, 45 – 55, Бурзи д.112 – 122Б ТО 08.00-16.30
Іванівський РЕЗ і ЕМ Анатолівка Богданівка Догмаровка Новоолександрівка Новопетрівка Першопокровка [ПС 3510 П.Покровська 1Т] 09.00 – 16.00: Нижні Сірогози [КТП – 29 Н.Сірогози]: Суворова ТО 08.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Нова Каховка [ТП – 22 1Т Л – 7]: Дніпровський д.10 ТО 09.00-16.30
Н.Каховський РЕЗ і ЕМ Обривка [ЗТП – 167]: Південна КР 09.00-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Заградівка [ТП – 202 Л – 3]: Комсомольська, Шкільна д.23 технічне обслуговування 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заозерне [КТП – 309]: Пахомова, Пархоменка д.30, Київська, Шкільна д.1 – 5, 7, 10 ТО 09.00-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [821]: Суворова, МихайлаЖукад.62, 64, 87А – 89А, Мелітопольська д.31 – 33, 35, 39, 41, 53 – 73, 75, 77, 79, 112, 114, 116, 118, 120, 122 – 124, 126, 128, 130 – 132, 134, 136 – 138, 140, Невського д.1 – 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Абрикосовий д.13, Таврійська д.17, СковородиГд.73, Айвазовськогод.71, 74, Белінського, Берегова д.37 – 39, Шевченка д.44, 46 – 66, Кутузова, Кошового, КосмодемянськоїЗ д.55, 57, 72 – 76, Островського, Панкеєвськад.41, 43, ВасиляХоменкод.62 – 62А, 64, 89 – 891, Соборності д.69 – 71, Чкалова д.2 – 10, 12 – 20, 22, 26 – 28А, 30 – 36, 38, 40, Паркова, ГетьманаСагайдачногод.1 – 87, 89, 91, 93 – 93А, 95 – 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139А, Декабристів, Кобзарська д.73, 80, 85, 92, ГрушевськогоМд.68, 69А – 76, Прикордонна д.5, 7 – 12, Золіна д.1 – 3В, 5 – 5Б, 7А, 7В – 7Г, 9 – 9Г, 11 – 11Г, 13 – 13В, 15 – 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110А, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136 – 140, 142, 144, 146А, 148, 150 – 150А, 152 – 152А, 154, 156 КР 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Кожумяки [ПС 3510 Первомаївка]: Шевченко, Гагаріна, Суворова, 60 років Жовтня Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Каховка [Ф – 818 до ТП – 418]: Абрикосова, Таврійський1, 2, 3, 4, Лугова, Луговий1, 2, Абрикосовий д.11, 15, Таврійська д.5 – 16, 18 – 44, Зелений1, 2, Перекопська, Перекопський1, 2, 3, Чкалова д.11, 21, 23, 29, 37, 39, Каштанова, Соборностід.73 – 101, Зелена, Степова, Степовий1, 2, Каштановий КР 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Павлівка [ТП – 121 Л – 1 Рогачик]: Першотравнева технічне обслуговування 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Любимопавлівка [КТП – 188]: Першотравнева, Зелена, Веселий, Хмельницька ТО 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Первомаївка [ПС 3510 Первомаївка]: Горького, Портовий, Уральський, Степова, Піонерський, Будьоного, Жовтнева, Шкільний, Набережна, Дніпровський *Комсомольський*, Першотравневий, Терешкової, Гагаріна, Леніна, Лікарняний, МарксаК, Молодіжна, Шевченко, Ювілейний Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Остапенко, Сокирки, Сліненко [221]: ТО 09.00-16.00
Херсонське МВЕ Херсон [КТП – 264 А]: Нафтогавань *пос.* д.7 Приєднання 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Пролетарій [ПС 3510 Первомаївка]: Чапаєва, Чкалова, Щорса, Комунарів, Шевченко Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Херсонське МВЕ Херсон [ЦРП – НОТ яч.№3]: Суднобудівна3, Дачна, ім. Татарченко Л.В, Нафтогавань *пос.* д.7 – 8, Острівське, Проточний, П’ятихатська, Рибацький д.діл.1, Рибна1, Рибна2, Рибна3, Стеблієвська, Суднобудівна1, Суднобудівна2, Фортус Марії Приєднання 09.00-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ с.Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Суворова Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Чистопілля [ПС 3510 Первомаївка]: Молодіжна, Гоголя, Чапаєва, Суворова, Леніна Капітальний ремонт обладнання 07.30-16.30
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомихайлівка [КТП – 463]: Шевченко, Центральна КР 09.00-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Сиваське [ТП – 421 Л – 2]: Миру, Робітнича, Серьогіна, Березня8 КР 08.30-16.00
Н.Троїцький РЕЗ і ЕМ Новомиколаївка [ТП – 42 Л – 2]: Садова ТО 08.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Великі Копані [1953] , [ТП – 272 Л – 1, Л – 2, Л – 3]: Соборна, Пролетарська, Лінійна, 50 років Перемоги КР 08.00-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Добросілля [1953]: КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Клини [1951]: КР 10.00-16.00
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Козачі Лагері [ТП – 570 Л – 1]: Робоча, Спортивний, Український, Гагаріна, Дружби, Набережна, Кримський, Мічуріна, Матросова, Маяковського, Панфілова ТО 08.20-16.30
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Н.Маячка [ТП – 113 Л – 1, Л – 2] Січня9, Мар’ївський, Білоцерковський кр 07.30-16.30:
Цюрупинський РЕЗ і ЕМ Тарасівка [1953]: Молодіжна, Будівельний, Литвиненка, Степова, Дружби, Нова, Садова, Озерна, Миру, Весела, Магістральна, Поштова КР 10.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Григорівка [754]: Камінського, Новікова , Кузнечна , Таврійська *Комсомольська*, Кутузова , Ушакова, Чехова К.Р. 08.00-16.00
Генічеський РЕЗ і ЕМ Новоолексіївка [ТП – 671 Л – 1 та Л – 3]: Молодiжна, Парижської Комуни, пров. Дружба народів, Дружби народів ТО 08.30-16.30
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Каланчак [8305]: Парижська Комуна, Перекопська, Першотравнева, п – к.Першотравневий, п – к.Степовий, Л. Українкид.1 – 47, 49, 51, 53, 55, 59 – 65, п – к. Південний , п – к.Північний*1 – 21, 25, 27, Левицького, п – к. Сонячний, п – к. Запорожчука , Щорса д.1 – 44, 48 – 50, п – к.Зарічний , п – к.Зелений, Калініна д.2 – 50, 59Д, Каховська д.14, 16, 18, 49 – 49А, 51, Таврійська, Тарана, Комсомольська, Котляревського, Кримська, КуликаІ, Сімферопольська, п – к.Виноградний, Толбухіна, Матросова, МорозоваП, Гагаріна, Українська , Херсонська *Леніна* д.2, 4, 16 – 16В, 20а, 28, Чапаєва д.17А – 37, Жовтнева, Шевченко д.1 – 42, 44 – 114, Пролетарська, Радянська д.1 – 11, Робоча, п – к. Роздольний д.3 – 18 К.Р. 09.00-16.00
Чаплинський РЕЗ і ЕМ Новоолександрівка [ВЛ – 10кВ Ф – 8304 откл.Р – 112.]: Залізнична Т.О 09.00-16.00
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [1694]: Косий Яр, Українська, Урожайна, Шевченка, Загородівська Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Високопільський РЕЗ і ЕМ Миролюбiвка [КТП – 3 Воронцовка]: Загородівська д.27, 29, 31, 33 – 130 Капітальний ремонт обладнання 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [271] Плановые работы 08.30-09.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1Перемоги д.1 – 65, 67, 69, 71, Дружби д.1 – 24, 26, 28 оперативні перемикання 5.30-16.30:
Каховський РЕЗ і ЕМ Горностаївка [ТП – 53 Л – 1 Горностаевка]: Шевченка д.177 – 206, 208, Квіткова д.1 – 43, Садова д.1 – 3, Вільна д.15 – 19 ТО 08.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [271] Плановые работы 08.30-09.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1Кірова, Чкалова, Леніна, Ювілейна, Набережна, Шкільна оперативні перемикання 5.30-16.30:
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Велика Лепетиха [ТП – 74 Л – 3]: Калініна д.0 – 42А, 44, Свердлова д.3А, 43А – 53, 55 кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Заводівка [Ф – 271 от Р – 4 до Р – 5]: Чкалова д.1 – 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 – 54, 56, Кірова д.5 – 28, Леніна д.1 – 26, 28 – 41, 46А, 48, 58 ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Веселе [КТП – 150]: Веселе кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Маринське [276] Плановые работы 08.30-09.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [КТП – 146]: Садова, Поштова, Основікова кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1Молодіжна, Ювілейна, Миру, Сонячний оперативні перемикання 5.30-16.30:
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Запоріжжя [КТП – 168]: Степова кр 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червона Поляна [ТП – 133 Л – 1 Горностаевка]: Миру, Шкільна ТО 08.30-16.30
В.Лепетиський РЕЗ і ЕМ Рубанівка [ТП – 194 Л – 2]: Калініна д.77, 118 – 130, Щорса то 07.30-16.30
Каховський РЕЗ і ЕМ Червоноармійське [276] Плановые работы 08.30-09.30
Каховський РЕЗ і ЕМ 1ХмельницькогоБ оперативні перемикання 5.30-16.30:
Високопільський РЕЗ і ЕМ В.Олександрівка [ТП – 21 Л – 1 Олександрівка]: ЦациІ д.31, 33, 35 – 61, Горького д.31А, Горянська*Уріцького*, Маяковського д.45А, 46А – 56, 60, 62, 64 – 72, 74 – 90, Партізанська*Червонопартизанська* д.1, 4, Південна*ЦеткінаК* д.25, Українська д.3 – 9, Успішна*Дзержинського* д.5, Шкільна д.33А, 75 технічне обслуговування 08.30-16.30

 

Будь першим, хто прокоментує новину "Планові відключення світла на Херсонщині"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*