Основна терористична загроза для України – агресія Росії

Президент України Петро Порошенко 5 березня затвердив концепцію боротьби з тероризмом в Україні, у якій найбільшою терористичною загрозою країні визнано агресивну політику Росії.

Відповідний указ №53/2019 опублікований на сайті голови держави.

Згідно з документом, на цей час найбільшу терористичну загрозу для України становить агресивна політика Російської Федерації, спрямована на дестабілізацію ситуації в державі.

«На цей час найбільшу терористичну загрозу для України становить агресивна політика Російської Федерації, спрямована на дестабілізацію ситуації в державі, в тому числі шляхом інспірування сепаратистських проявів і всебічної підтримки диверсійно-терористичної діяльності маріонеткових квазідержавних утворень на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», – йдеться в документі.

Пріоритетами боротьби з тероризмом визначені запобігання, виявлення та припинення терористичної діяльності, усунення та мінімізація її наслідків, антитерористичне забезпечення об’єктів можливого терористичного посягання, інформаційне, наукове та інше забезпечення боротьби з тероризмом, розвиток міжнародного співробітництва у відповідній сфері.

Указ набирає чинності з дня його опублікування. 

Будь першим, хто прокоментує новину "Основна терористична загроза для України – агресія Росії"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*