Наймасовіші за п’ять років: ФСБ проводить обшуки у будинках кримськотатарських сімей

У середу, 27 березня, російські силовики прийшли з обшуками відразу до 25 сімей кримських татар на окупованому РФ півострові.

Про це у себе в Facebook повідомив активіст Алім Алієв.

“Вранці одночасно як мінімум у 25 будинках кримських татар ФСБ і російські силовики проводять обшуки. Адвокатів не пускають. За п’ять років окупації це наймасовіший прецедент порушення прав людини. Мета зрозуміла – налякати, змусити мовчати і перестати діяти. Але окупанти не врахували одне – ми вже загартовані, а внутрішній дух свободи і народну солідарність практично неможливо вибити гумовими кийками”, – написав він.

У свою чергу віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко назвала дії окупантів “актом залякування”.

“Це брязкання зброєю перед будинками кримських татар напередодні українських виборів, – звичайно, акт залякування всіх тих, хто у Криму чекає повернення України. На Донбасі окупанти стріляють і вбивають, у Криму арештовують всіх, хто має честь і проукраїнську позицію. Терор, знущання і тортури, тиск – тактика ФСБ”, – заявила вона.

Будь першим, хто прокоментує новину "Наймасовіші за п’ять років: ФСБ проводить обшуки у будинках кримськотатарських сімей"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*