Київстар повертає Крим в Україну

Починаючи з 2014 року Російська Федерації веде на території України неоголошену війну. Порівняно з міжнародними протистояннями минулих часів ці бойові дії відрізняються своєю гібридністю, як у фізичному, так і технологічному плані.
Якщо на лінії розмежування на Сході України зрозуміло де знаходиться ворог і що з ним робити, то в інформаційному плані все набагато складніше. Проведення постійного інформаційного впливу, пропагування псевдо республік через соціальні мережі, заглушення відео- та радіосигналів – далеко не весь список ведення інформаційної війни РФ проти України та її громадян.
Приміром, однією з головних проблем, які наразі стосуються кожного кримчанина, є тотальний пресинг з боку представників так званого «правоохоронного блоку» РФ. Окупанти мають можливість прослуховувати телефонні розмови та перечитувати особисте листування людей. Через це якість мобільного зв’язку знаходиться під постійним «фоном» та майже завжди відчуваються проблеми з ним.
Мешканці Джанкойського району ТОТ АР Крим, неодноразово жалілися представникам української влади та національним компаніям зв’язку на якість надаваємих послуг операторами та провайдерами РФ та просили національних представників повернутися на телекомунікаційну арену півострова. І це зрозуміло, бо влада півострову не в змозі організувати нормальне соціальне життя громадянам. Високі ціни на послуги Інтернету та мобільного зв’язку, постійні перебої з ними – все це ще більше пригнічує кримчан.
Разом з тим, влада України та один з найбільших національних операторів знайшли вихід та вирішили допомогти своїм громадянам у реалізації їх права на Інформацію якісне надання телекомунікаційних послуг. Так, компанія ПрАТ «Київстар» реалізує амбіціозний план по поверненню Джанкойського району АРК у телекомунікаційний простір України. Це дозволить мешканцям користуватися послугами національного зв’язку і не боятися висказувати свою думку відкрито про складнощі життя на ТОТ АР Крим.
Впевненими кроками Україна планує встановити телекомунікаційний контроль та налагодити просування якісного телефонного зв’язку в Криму, щоб всі мешканці мали змогу отримувати інформацію не тільки із «Мордора».

Будь першим, хто прокоментує новину "Київстар повертає Крим в Україну"

Залишити коментар...

Your email address will not be published.


*